Dział programy i pliki do pobrania

Z leciutkim poślizgiem ale jest! Właśnie udostępniliśmy oprogramowanie do pełnej diagnostyki i kodowania modułów w samochodach marki BMW. A to wszystko zupełnie za darmo dla wszystkich i bez ograniczeń! W zakładce Programy można od dziś znaleźć linki do takich programów jak INPA, Ncs Expert, WinkFp, Tool32, Bmw Coding Tool czy Ncs Dummy, które pozwalają na odczyt i kasowanie błędów i kontrolek silnika, poduszek, ABS, radia, licznika i wielu innych podzespołów, a także na kodowanie wszystkich modułów i aktywację ukrytych funkcji, jak aktywacja świateł dziennych, regulacja xenonów, automatyczne domykanie szyb i wiele innych.

Ponadto wszyscy, którzy zakupili w naszym sklepie Interfejs BMW K+DCAN mogą pobrać do niego sterowniki, które są wymagane do prawidłowego funkcjonowania kabelka.

Ponadto pozwoliliśmy sobie napisać krótkie instrukcje, które pomogą w szybkim i przede wszystkim poprawnym zainstalowaniu wszystkich udostępnionych przez nas programów.

Na tym nie przestajemy. Wciąż pracujemy nad poradnikami dotyczącymi kodowania modułów. Gromadzimy informacje, zbieramy bazy kodów, testujemy na naszych autach i składamy to wszystko w całość aby jak najszybciej udostępnić Wam jak największy zbiór przydatnych informacji. Do usłyszenia juz wkrótce i szerokości!

One thought to “Dział programy i pliki do pobrania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.