Zakoduj swoje BMW e60/e61 sam!

Mamy to! W końcu udało się zgromadzić i wrzucić na stronę Kodowanie BMW e60/e61 kilka przydatnych opcji do zakodowania. Na chwile obecną lista nie jest pełna i przedstawia jedynie część możliwych funkcji do przekodowania. Z czasem w miarę możliwości będziemy uzupełniać te dane.

 

Osobom, które wcześniej nie miały styczności z kodowaniem swojego BMW polecamy lekturę Kodowanie BMW. Znajdują się tam ogólne informacje dotyczące bezpiecznych zmian w poszczególnych modułach oraz sposobów ich wygodnego przeprowadzania z wykorzystaniem dostępnych na naszej stronie programów, takich jak NCS-Expert i NCSDummy.

 

Jak zawsze na koniec zachęcamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału w rozbudowie naszej strony. Mile widziane wszelkiego rodzaju autorskie poradniki oraz informacje dotyczące aut marki BMW. Wszystkie treści można wysyłać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie kontakt. Osobom, które przyczynią się do rozwoju strony chętnie udzielimy wysokich, bo nawet 50% od ceny podstawowej rabatów na przedmioty, zamieszczone w naszym sklepie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.